Nepropustné prostěradlo - zkušenosti maminek

Nepropustné prostěradlo zkušenosti?

 

Nepropustná prostěradla vyrábíme již mnoho let. Můžeme se tedy s Vámi podělit o zkušenosti našich klientek. Ze začátku se převážně jednalo o maminky malých dětí, ale jejich nadšení a doporučení naše prostěradla rozšířila pro používání všemi členy rodiny.

novorozene 2

Nepropustné prostěradlo 60 x 120 si pořizují již maminky v očekávání do základní výbavičky pro svoje miminko.  Velmi se totiž hodí na ochranu dětské matrace nejprve spíše při ublinkávání a čím je miminko starší, tak i při protečení plenky. Pořizují si nepropustné prostěradlo do postýlky, ale také pro sebe na manželskou postel a to především v období očekávání porodu, kdy se obávají prasknutí vody a znehodnocení matrací. Velmi si nepropustná prostěradla pochvalují také maminky, které si provádějí masáž hráze různými olejíčky. A jakmile je miminko na světě, jsou nepropustná prostěradla na manželské posteli pokladem při kojení i samovolném spouštění mateřského mléka. S nepropustným prostěradlem i velmi časté čůrání při přebalování miminka zůstává zábavnou vzpomínkou a ne stresující situací. :-) Prostěradla se v tomto období používají jako spodní prostěradlo, na které si povlékáme různá a častěji praná vrchní prostěradla, nebo rovnou jako horní prostěradla. Prostěradla jsou samozřejmě pratelná.

 

holcickaV období okolo 1-3 let věku dítěte dochází pomalu k odbourávání plenek. Nepropustné prostěradlo 90 x 200 si maminky většinou pořizují ve více kusech na postel, protože se stává, že je potřeba je měnit i několikrát denně. Nepropustná prostěradla vzhledem k prodyšné, ale nepropustné membráně déle schnou a mnohdy je potřeba na důkladné vyždímání 2 ždímací cykly. S tímto je potřeba počítat. V tomto období také maminky oceňují nepropustné povlečení, děti většinou během noci v posteli cestují a často spí i na peřině, či polštáři. NÁŠ TIP: Maminky si také velmi často u nás nechávají na zakázku šít prostěradla na sedací soupravy pro běhání bez plenek během dne. Gratulujeme! Úspěšně jste prostáli toto náročné období a můžete si nepropustné prostěradlo ponechat jako spodní prostěradlo pro období nočních můr a nemocí. 

Pro starší děti, většinou alergiky, si maminky nepromokavé prostěradlo pořizují z hlediska jejich protiroztočové funkce. Prostěradla slouží jako fyzická bariéra roztočů a velmi pomáhají při alergiích. Zde také využívají povlečení šitá ze stejného materiálu. V období puberty jsou nepropustná prostěradla neocenitelná v období prvních menstruačních cyklů dívky a také je maminky ocení i u prvních intimit chlapců. Prostěradla nabízí i různé řetětce, například nepropustné prostěradlo JYSK, nebo nepropustné prostěradlo IKEA, ovšem rozhodně se vyplatí investice do příjemnějšího a kvalitnějšího materiálu, i zpracování což vyrábíme v bezvaspani.cz

 Nepropustná prostěradla mají své právoplatné místo v ložnici dospělých. Intimní chvíle, masáže, to vše si speciálně ženy z našich zkušeností užijí mnohem lépe s vizí bezpečně čisté matrace. Podkládání různými ručníky, a podložkami je v období menstruace pasé, vítej klidný spánku! Doporučujeme prostěradla tmavších barev, jelikož nepropustná membrána může být narušena bělidly.

Maminky, které byly nadšené vlastnostmi našich prostěradel je velmi často koupili jako dárek také svým rodičům a prarodičům, ať již pro jejich výše uvedené použití a nebo také pro ochranu při inkontinenci a nadměrném pocení. Nepropustné prostěradlo pro seniory opravdu dokáže ochránit i před plným únikem moči, což je častý dotaz. Matrace je nedotčená. 

masážpartneřistaršípes

Také se často setkáváme s tím, že se nepropustné prostěradlo používá majiteli pejsků a kočiček. Nedrží se na něm chlupy a matrace jsou při společném spánku s našimi mazlíčky čisté a voňavé. Jen pozor na prokousání prostěradla a proškrábání kočičími drápky, narušuje se jeho nepropustnost. :)

Děkujeme všem klientům za Vaše příběhy!

Vaše nepropustne-prosteradlo.cz vyráběné v Lounech, v České republice. :-)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde.